Asana - stejný úkol, který se započítává 2 a více lidem

Ahojte,

když bych chtěla, aby se úkol (např. Meeting) započítal do Asany všem lidem, co se ho účastnili a nebo se na něm podíleli, jako společný splněný úkol, jak to zařídit? Akutálně se počítá jen tomu, kdo je “Assignee” a lze zvolit jen 1 Assignee jako feature Asany.
Obcházím to založením dalšího úkolu a ten přidělím na další osobu, která se účastnila Meetingu, ale možná existuje lepší způsob?

Děkuji!

Co znamená:

aby se úkol (např. Meeting) započítal do Asany všem lidem

Kde konkrétně se má započítat? Pokud jde o sledování času (to v Business verzi), tak lze trackovat čas více uživatelů u jednoho úkolu. Pokud jde čistě o započítání úkolu (aby měl každý svůj úkol), tak pak bych využil funkci Assign duplicate tasks – je to rychlejší verze kopírování.

Když budu znát účel, dokážu poradit líp (tak je to bohužel vždycky :slight_smile:).

@honzapav Moc děkuju. Hmm, “assign duplicate tasks” nevidím, ale našla jsem “assign to Multiple users” :heart_eyes:
Jde mi o započítávání úkolů, čas nesleduji (máme licenci Premium).

Teď už mi zbývá jen vyřešit, jestli jde u každého takového tasku s multiuserem zvolit jiný projekt dle usera. (Řeším totiž také to, že potřebuji, aby každý z těch multiuserů to měl pod svým vlastním projektem. Jinak se v grafu u té další osoby projekt zobrazuje jako “private project”.) Nevím, jestli za kontext je to vše, co je potřeba?:))

Assign to multiple users vytvoří samostatný úkol pro každého z uživatelů a je s ním tedy možné pracovat úplně standardně jako s jiným úkolem, třeba ho přiřadit do více projektů – podle toho vašeho systému :slight_smile: to by mělo fungovat, jak potřebujete.