Asana - Zobrazení přehledu úkolů z více organizací

Lze v Asaně zobrazit přehled úkolů (sekce My Tasks, Inbox, možná Home) z více různých organizací?

Líbí se mi, jaký způsobem s Asanou pracuje @honzapav a rozhodl jsem se vyzkoušet Asanu i pro řízení vlastních projektů.
Založil jsem si vlastní organizaci, ale zjistil jsem, že se data z různých organizací nikde neagregují.

Podle dokumentace a community fóra Asany to bohužel ani nejde. Využíváte k tomu nějaké jiné řešení, nebo jste se s tím prostě naučili žít? :slight_smile:

Ahoj, bohužel to nejde. Byly pokusy třetích stran, ale vždycky to zkrachovalo. :confused:

1 Like

Jediné co mě napadá je agregovat to přes Make nebo Zapier, např. toto: https://www.make.com/en/integrations/asana/google-sheets nebo toto Connect your Google Sheets to Asana integration in 2 minutes | Zapier; tzn. si vytahat z různých organizací řádky úkolů do 1 sheetu > nezkoušela jsem ale, takže prakticky nevím, teoreticky se to tváří, že by to jít mohlo:) A nad daty v sheetu už si pak vytvořit náhled na to co je potřeba.

Ještě mě napadá rozšíření do prohlížeče Asana2Go, pomocí kterého se dají vytvořit náhledy na data pro lidi mimo vlastní organizaci (a i mimo Asanu), akorát se nerefreshují, tak by záleželo jestli je potřeba “live” pohled a nebo stačí statický otisk.

Mě nakonec nejlíp funguje mobilní aplikace. Sice tam není jeden přehled, ale notifikace přijde ze všech. Jinak o integrace jsem se pokoušel, ale pro mých cca 30 organizací to nedává smysl…

1 Like