Budoucnost nepráce

Četli jste Budoucnost nepráce? Co si o knize myslíte? Doporučili byste byste jí k přečtení?

Na sociálních sítích (linkedIn) měla kniha docela velký hype, podle mého subjektivního odhadu hlavně z řad lidí, kteří se tématu nevěnují na denní bázi.

Já jsem knihu zatím nečetl a trochu s tím váhám :slight_smile:

1 Like

Popravdě jsem si koupil minulou Filipovu knihu HOT a dál než za první kapitolu jsem se nedostal… tady už jsem o koupi nepřemýšlel.

Trochu tuším, že to bude takový nakopávač pro lidi, kteří potřebují nasměrovat mindset k inovacím. Trochu doufám, že to nepotřebuji, ač teda early adopter teda taky nejsem :smiley:

2 Likes

Mám audio verzi. Je to dobře namluvený, takže určitě palec nahoru za výběr hlasu.

Každopádně i tak jsem ale nedoposlouchal do konce… Nevím, něco mi tam chybělo… @jiri_vobis asi tuší dobře, že je to spíše takový nakopávač pro lidi, kteří potřebují nasměrovat mindset k inovacím. :smiley:

3 Likes

Já knihu dostal a jsem cca v 1/3 už asi 3 měsíce :smiley: čímž neříkám, že je špatná. Podle mě, je naopak fajn pro lidi, kteří digitalizaci a AI moc nerozumí, nevědí, co si pod tím představit, potřebují konkrétní příklady a, jak říká Honza, potřebují namotivovat ke změně mindsetu.

Osobně jsem si z toho zatím prakticky neodnesl, ale zároveň tuším, že nejsem úplně cílovka.

2 Likes

Díky za reakce, vesměs to potvrdilo moje domněnky. Já bych vlastně nejradši tu knihu jen tak rychle prolistoval, abych to trochu “nezávazně” navnímal.
Tak kdybyste si někdo vzpomněl a přinesl to třeba někdy do kanceláře…