FlutterFlow programátor

Ahoj. Máte někdo zkušenosti s FlutterFlow? Já teď řeším přepis svého projektu https://mangozpevnik.cz. Je to webová / mobilní a desktopová appka. Rád bych s někým kdo má s FlutterFlow zkušenosti probral, jestli je dobrá cesta ho použít. A pokud ano, tak potřebuju někoho kdo si to převezme a vývoj zastřeší :).

Co @jankolr? :slight_smile: Nevím teda, jestli je to úplně na převzetí projektu, ale s Honzou Flutterflow teď docela řešíme.

Aktuální aplikace běží na jiném řešení. Jde o úplně nový vývoj.

1 Like

Tohle téma tu samozřejmě registruju, ale nejsem si jistý, jak moc dokážu aktuálně s něčím poradit. Jestli máš nějaký dotazy, tak je sem zkus napsat.

Ve FlutterFlow mám napracovaný cca vyšší desítky hodin a nedostal jsem se zdaleka ke všem funkcím.

Převzít a zastřešit vývoj zpěvníku nechci, na to teď nemám kapacitu ani chuť - to téma se mnou moc nerezonuje a asi by mě to nebavilo :slight_smile:

Díky, chápu :).

Kdybys sis chtěl na chvíli zavolat a zkusit to FlutterFlow probrat, tak mi klidně napiš. Jenom neslibuju, že budu znát odpověď na všechno :slight_smile:

Díky za nabídku. Já už nějaký call s lidma co to řeší měl, nikdo neměl sice čas na zakázku, ale udělal jsem si obraz o tom v jakém je to stavu. Stojím před nějakým rozhodnutím a asi to vypadá, že stále Flutter a FlutterFlow není úplně ten 100% funkční model kterým se mohu vydat. Uvidíme za další rok, dva. Díky.

2 Likes

Adame, dej pak vědět, jak ses rozhodl. Sám řeším, na čem stavět některé své osobní projekty a třeba Flutterflow je jedna z variant, ale zároveň řeším třeba i klasické React frameworky. Chtěl bych něco stabilnějšího a nemusí to být nutně low-code, ale je to samozřejmě výhoda.

1 Like