Garmin GPX reporty

Ahoj, neviem či tento priestor je aj pre nepracovné automatizácie. Viete mi poradiť nejaký hack, ako dostať zo záznamov z Garminu info o tom, koľko krát som prebehol cez nejakú kótu/miesto? Mám cieľ 100x za rok vybehnúť na nejaký kopec za domom. Teraz to musím vždy manuálne značiť, alebo raz nejaký čas otvoriť každú jednu aktivitu a pozrieť sa na mapu či trasa bola cez konkrétny bod alebo nie. Na Garmin Connect (webrozhranie Garminu s možnosťami rôznych reportov) som to nenašiel. Myslel som na to, že nejaká autoamtizácia prebehne GPX záznamy a nájde všetky s konkrétnou polohou. Dík za nasmerovanie. Vlado

Ahoj Vlado, díky za otázku. Zkusím se podívat, jaká služba by se k tomu dala využít. Přemýšlím, jestli by geofencing API Google maps nemohl fungovat (vběhnout a vyběhnout z různých území), ale asi jsou i jiné možnosti. Možná mi zabere pár dnů, než na to najdu chvíli, ale každá příležitost dozvědět se něco nového je fajn :slightly_smiling_face:

1 Like

Ahoj Vlado, napadl mě pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak to udělat bez nutnosti kódování. A to je založit segment na té hoře. Aplikace jako Strava nebo Garmin Connect poté nabízejí reporty a přehledy, které ukazují, kolikrát jsi tam byl, včetně detailní analýzy. Petr

2 Likes