Nový automatizační nástroj Pipedream (obdoba Make.com)

Ahoj,

v rámci svého rozvoje jsem narazil na celkem zajímavý automatizační nástroj - Pipedream. Co jsem se koukal na ceník tak je lehce dražší než Make.com ale pro základní otestování nabízí více “scénářů” (až 5).

Zatím nemám moc porovnání - na obou platformách mám jen pár základních operací (v notionu, gcalendar, gsheet), ale po prvním zkoumání vypadá Pipedream více “geekovsky”. Primárně jsem se chtěl podělit o nový nástroj (nenašel sem zde žádné info o něm) a případně poptání jestli má někdo další s ním zkušenosti?

@lukasmoravec využíval jsem pipedream v rámci jednoho projektu, kde jsem potřeboval pracovat s javascript kódem. Bylo to přibližně ve stejné době jako můj začátek s n8n.io. Pak jsem si vybral n8n.

Hlavní výhoda je podle mě možnost využívat (snad) všechny knihovny, co jsou v npm (https://www.npmjs.com/ – tzn. všechno, co je v javascriptu potřeba :slightly_smiling_face:).

Je to primárně low-code platforma a spíš než jako alternativu k Make.com to vnímám jako alternativu k n8n.io. Jen vlastně nevidím, co bych mohl získat.

Je to ale super nástroj, chtěl bych ho někde otestovat na reálném projektu. A je dobře, že ses k němu dostal. :muscle:

1 Like