Workflow newsletter #1: Uzavírejte kruh

Ahoj – říkal jsem si, že nový newsletter můžu nasdílet i na fóru, pokud by to pro někoho bylo přívětivější. Tady je!

Pokud chcete dostávat newsletter e-mailem, přihlašte se na stránce Workflow newsletter.


Ahoj :wave:, dlouho jsem stál před rozhodnutím, jestli se pustit do psaní pravidelného newsletteru. Zatím jsem novinky posílal spíš v situaci, kdy “se něco dělo”. Věřím ale, že pravidelný přísun novinek může podpořit dopad, který s Workflow.ooo chceme mít.

Pokud víte o někom, komu by prospěla inspirace a podpora v podnikání, přepošlete mu tento e-mail.

Díky moc. Honza Páv

Rychlé odkazy

:loudspeaker: Fórum

Co je Workflow fórum? Jde o místo, kde se můžete zeptat na cokoliv, co souvisí s řízením práce, digitálními nástroji nebo týmovou spoluprací. Rádi vám poradíme a pomůže to i ostatním. Budeme rádi, když se zapojíte.

Diskutovat můžete i o tomto vydání Workflow newsletteru.

:date: Aktuálně: Pomozte nám s testováním webu Workflow.ooo

Pracujeme na tom, abychom pomohli většímu množství malých a středních firem s překonáním zbytečných překážek v růstu. Máme směr, máme nápady, ale pomůže to?

Chceme se opřít o zkušenosti vás podnikatelů i podnikavců. Máte zájem si s námi – konkrétně s výzkumnicí Míšou Pítrovou – popovídat nad novým webem?

Jako odměnu vám nabídneme roční členství v komunitě Trigger v hodnotě 2 500 Kč nebo 50 % slevu na konzultaci.

Pokud máte zájem, stačí vyplnit dotazník a ozveme se vám.

:unicorn: Tip pro lepší spolupráci

Zadat práci je důležité. Umíte ji také přijmout?

I když vytvoříte sebelepší zadání úkolu, není dané, že ho příjemce správně splní. Aby vše dobře dopadlo, musí být také zadání přijato. Co by se tedy mělo stát?

Jako ten, kdo bude úkol plnit:

  1. se musím ozvat, pokud nerozumím zadání nebo není definovaný výstup (nevyjádřené očekávání je problém, předpokládání je taky problém),
  2. musím říct hned, že možná nejsem na úkol ten pravý (nemám čas, nemám dovednost),
  3. ověřit si, že stíhám úkol v zadaném termínu plnit, a pokud ne, tak navrhnout řešení a
  4. ujistit se, že mám všechny informace a podklady, které pro splnění potřebuji (že mám přístup ke složce uložené na cloudu :man_facepalming:).

Uzavírejte kruh.

Na první pohled je toho hodně, ale pokud si tenhle návyk osvojíte, je to chvilka, která vám ušetří spoustu práce.

:rocket: Přidejte se do komunity Trigger

Každý měsíc se potkáváme a společně řešíme, co nás pálí v tématu řízení práce, spolupráce, digitálních nástrojů i automatizací nebo umělé inteligence. A reakce?

“Chtěla bych poděkovat Honzovi, že tohle spunktoval. Tohle je přesně to, potřebuju slyšet, protože nikoho takovýho v kanclu nemám. Tam se všichni spíš obrací na mě.”

“Já vstřebávám, co všechno řešíte – tímhle se živím, takže je to pro mě taková potrava pro mozek”.

“Děkuju Alexovi za věcný pohled [na náš problém], který nám v zápalu boje a nadšení chybí. Děkuji za uzemnění.”

Přidejte se: https://workflow.ooo/trigger

1 Like

Dobrý den :),

chtěl jsem vyplnit dotazník, ale nevede k němu žádná cesta.

Přeji pěkný den
Petr

Díky za upozornění :slightly_smiling_face::man_facepalming: opraveno, raději přidávám i sem: Dotazník k výzkumu a testování webu Workflow.ooo